• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Üyelik Girişi
TAKVİM

Müslüman Kardeşler hareketi, hükümetin geçiş sürecini yönetme vizyonuna sahip olmadığını savunarak Askerî Konsey’i eleştirdi.

Müslüman Kardeşler'e göre Askeri Konsey geçiş sürecini yönetemiyor

Müslüman Kardeşler hareketi, hükümetin geçiş sürecini yönetme vizyonuna sahip olmadığını savunarak Askerî Konsey’i eleştirdi.

El Mısr el Yevm Gazetesi'nin haberine göre, İhvan hareketine yakınlığı ile bilinen Adalet ve Özgürlük Partisi, Askerî Konsey başta olmak üzere, Başbakan Essam Şerif ve hükümetini eleştirdi.

Yapılan eleştiride Askerî Konsey’in ve hükümetin, geçiş sürecini ve başkanlık seçimlerini yönetme vizyona sahip olmadığının altı çizdi.

İHVAN'DAN İKİNCİ DEVRİM UYARISI

Özgürlük ve Adalet Partisi yetkilileri daha öncede, Askerî Konsey’in seçimleri ertelemesi halinde diğer bir devrimin yaşanabileceği uyarısında bulunmuştu.

Adalet ve Özgürlük Partisi yetkilileri, seçimlerin herhangi bir gerekçe sunulmadan ertelenmesinin askerî darbeye neden olabileceği uyarısında bulundu.

Genel Sekreter Muhammed Said el Katatny tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamada, önümüzdeki günlerde devrim için kararlı adımların atılacağı da ifade edildi. (Dünya Bülteni)165 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret134065
Hava Durumu
Saat